NASZ PIERWSZY TIKTOK *fill the bottle challenge*


Dzień dobry! Witajcie w kolejnym odcinku naszego życia! Chciałam powiedzieć, że zapowiada się kolejny upalny dzień ale w zasadzie, on już jest upalny Lecimy do pracy To jeden z naszych ostatnich dni pracujących na plaży, nad zalewem także będziemy korzystać z pogody Jak to, który dzisiaj Odkrywając aplikację TikTok początkowo nieco się załamaliśmy ale później znaleźliśmy na niej też dużo fajnych treści a nawet pożytecznych Załamaliśmy się dlatego, że poczuliśmy się staro Tak tak, trochę w nas jest brak zrozumienia ale ogólnie aplikację można bardzo spoko wykorzystać I co teraz robisz? Znaleźliśmy challenge “Fill the bottle” Polega on na tym, żeby plastikową butelkę napełnić petami A jesteśmy w idealnym do tego miejscu To tyle już wypaliłaś, żeby to wypełnić? Taaak, stresujący dzień Zbieram sobie zbieram, a Rafał się ze mnie śmieje Nie śmieję się! A ja go wyzywam, żeby następnym razem to on uzbierał butelkę Zabieram się do pracy, już trochę zebrałam! Tym sposobem, pożytecznie odpalamy naszego TikToka! Nagrywam ją ukradkiem, ona cały czas sprząta!

11 thoughts on “NASZ PIERWSZY TIKTOK *fill the bottle challenge*”

  1. Dokładnie tą samą parę butów miałam pod ladą zostawioną. 15-letnia córka następnego dnia oblukała i rzekła: yyyyyy, więc nie kupiłam. Troszkę żałuję, ale fajnie, że Tobie służą ? Pozdrawiam z Ozo.

  2. Co do tej platformy Tik-tok, to chellange są jak najbardziej na czasie. Zajżyjcie też co jest pod #hasztag.ami, np. #dlaciebie 🙂 Możecie przygotować filmik dla #sercownicy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *